«

»

Čvc 28 2013

11. Gamesky na Malinu

Jako první vás dnes čeká emulátor legendární bojové hry Final Burn Alpha. Následuje skákáčka Sqrxz 3, která sice neviniká grafikou ale velmi dobrou hratelností a pro dnešek to zakončíme textovou adventurou King’s Treasure.

1. PiFBA

Vývojář: Squid/Capcom

Rok vydání: 2013

Jiné platformy: Zatím nejsou

PiFBA je emulátor pro hraní staré bojové hry Final Burn Alpha. Ve hře si vyberete postavu za kterou budete hrát a pak postavu za kterou bude hrát protihráč. Jedná se o klasickou hru ve stylu Naruta a mnoha dalších. K tomuto emulátoru však potřebujete originální data!

Stáhnete na Pi Storu

 

2. Sqrxz 3

Vývojář: Retroguru

Rok vydání: 2013

Jiné platformy: Windows

Sprxz 3 je retro skákačka, kde se budete muset vžít do role fialového králíka, kterému zrovna ukradly jeho milovanou králici a to by nešlo aby se králík nešel pomstít a sebrat si svou králici zpět. Hra je velmi podobná klasice Mario akorát je mnohem rychlejší a celkově obtížnější.

Stáhnete na Pi Storu

 

3. King’s Treasure

Vývojář: PiAddictMagazine

Rok vydání: 2013

Jiné platformy: Zatím nejsou

Hra King’s Treasure vzknikla jako projekt magazínu PiAddict. Jedná se textovou adventuru s designem old school adventury. Varujeme vás však,že jestli neovládáte anglický jazyk tak se ke hře ani nepřibližujte, bez toho se tu totiž neobejdete.

Stáhnete na Pi Storu

Předchozí díly:

3 pingy

Napsat komentář