«

»

Čvn 17 2013

9. Gamesky na Malinu

Storm in a Teacup Box ArtZdravíme vás u devátého pokračování seriálu Gamesky na Raspberry. Tento díl by měl být takovým mixem různých stylů her od adventůr do skákaček. Dále bychom vás chtěli upozornit, že se již teď můžete těšit na desátý speciální díl. V dnešním díle se zaměříme na hry: Storm in a Teacup.

[warning]Pomoz nám zlepšit stránky vyplněním dotazníku ![/warning]

 

1. Storm in a Teacup

Výtvor multiplatformového vývojářského střediska Cobra, které už nějaký ten úspěch sklidilo. Ve hře nejde o nic jiného než o skákání (létání) přes překážky a sbírat penízky. dalo by se říct, že jde o takového poupraveného Maria pro Raspberry Pi. Opak je však pravdou. Hra totiž obsahuje i různé módy hry než jsme u Maria zvyklý. v  Hra může nabídnout: velmi pěknou grafiku, zábavu na X hodin a dokonce 50 levelů. Jedinou šmouhou na kráse je fakt, že hra stojí v přepočtu zhruba 80 Kč, což je v Pi Storu opravdoví balík peněz.

Stáhnete ZDE

 

2. StarFlite

O graficky slabích hrách jsme se bavili již minule, ale toto je opravdu grafický masakr, který se vyznačuje hrubou tečkovanou texturou. Podobnou hru zná hodně lidí ze starších mobilů značky Nokia, kde jste se měli dostat přes nepřátele až k bossovi. tak toto bude něco podobného, ale v horšim provedení, ale přes toto stojí za to, to stáhnout.

Stáhnete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

3. Abandoned Farmhouse Adventure

Naprosto chytlavá textová adventura. Hra prakticky nemá žádny design, ale pouze vám vyjíždí text, jak už by se vlastně od textové adventury dalo čekat. Celá hra je v duchu podobných her, které běžely na starých 8-bitových mikropočítačích z roku 1970.

 

Stáhnete ZDE

 

 

 

Předchozí díly: