«

»

Říj 19 2013

Vývojový kit EMBEDDED PI

   fxdd

 

Embedded Pi je trojitou platformou pro Raspberry Pi, Ardunio a 32 bit ARM.

Dílky spojení všech tří platforem můžete tak získat to nejlepší z každé platformy.

Základem Embedded Pi je mikrokontrolér od ST Microelectronics STM32F103 (72 MHz), který dokáže pracovat jako

prostředník mezi Raspberry Pi a Ardunio a v samostatném módu jako Cortex-M3.

 

dfhdfd

fhdfdfg

V závislosti na nastavení jumperů desky lze pak pracovat ve třech různých módech:

  • STM32 / samostatný mód, kdy Embedded Pi pracuje jako form-factor kompatibilní základní deska a STM32 kontroluje a ochrany Ardunia přímo bez použití Raspberry Pi
  • ST-Adaptér mód, kdy STM32 ovládá ochrany Ardunia a Raspberry Pi pracuje jako ovládací prvek s GUI nebo příkazovým řádkem pro ovládání a přenosy dat od STM32
  • Raspberry Pi mód, kdy Embedded Pi pracuje jako hardwarové spojení mezi Raspberry Pi a ochranami Ardunia a umožňuje Raspeberry Pi spojit se přímo s prvky Ardunia.

Jak již bylo zmíněno, Embedded Pi umožňuje spojení jak Raspberry Pi, tak Ardunia a je kompatibilní jak s 5 V napájením, tak i s 3 V (Ardunio), což je voleno nastavením jumperů na desce. Deska disponuje 128 kB flash paměti a 20 kB SRAM operační paměti. Pro ARM vývoj je umožněno bezplatné stažení COOCOX vývojového prostředí. Deska navíc podporuje SPI, UART, I2C, PWM a CAN sběrnice, a také umožňuje SWD/JTAG debugování a programování prostřednictvím ISP rozhraní.

Desku je možné napájet dvěma způsoby. Jedním je běžné připojení adaptéru 7 – 12 V, druhým je možnost připojení do USB portu. Spolu s deskou se vám dostane možnosti zvýšit využitelnost vašeho Raspberry Pi, například pro ovládání motorů nebo LED diod a umožní Vám snadno přistupovat k prvkům Ardunio, kterých jsou k dispozici celé stovky.

fhdfhdfh

Obsah balení:

– 1x Vývojový kit EMBEDDED PI

– 1x 26-plochý vícežilový kabel

– 1x 10-plochý vícežilový kabel

– 4x distanční šrouby

– 1x Micro USB-USB kabel

Koupit můžete zde :

http://www.kv-mobil.cz/rozsirujici-kity/vyvojovy-kit-embedded-pi/

Napsat komentář